СТО "Чемпіон"

"Чемпіон" на карте
Фото "Чемпіон"

Отзывы о Чемпіон

Добавить отзыв

Чемпіон Автор Авто AUDI Q7 2014 1/23/2016 Оценка: 5 IP:46.175.147.*

СТО супер!!! В 2015 році тонував авто!!! Майстри відповідальні, з усіма вимогами справились! Затонували авто відмінно!!! Ціна відповідає роботі та якості!!!) Всім раджу!!!!

Чемпіон Автор Авто Skoda Octavia A5 Хэтчбек 4/13/2013 Оценка: 1

Ставив парктронік 25.11.2012. Приніс свій steelmate pts400, прийняли, домовилися за 350 грн. Почали ставити і виявилося що майстер криво просверлив дирки. Причому як по горизонталі відстань між датчиками не однакова, так і по вертикалі перепад в 3 см. Він просто міряв від землі до точки, а треба було від верху бампера до точки. Отакий от дилетант повний. Зіпсував бампера тільки. Ну і 50 грн ще уступили.
Через два тижні ще ставив центральний замок з дистанційним керуванням на цьому ж сто, але в іншого майстра. Поставили добре, все працює, але за кілька годин поки ставили щезли дві мікрофібрових ганчірки з кишеньки в дверях. На питання де ж вони відповідь така що ніхто їх не брав і нікому вони не нада. Довелося нові купити за 50 грн. За установку центр. замка з ДУ взяли таку ціну як за установку сигналізації, хоча установка вдвічі простіша та швидша і не треба нічого програмувать. Ну і найгірше - коли вже додому приїхав то виявив велику подряпину на дверях. Бокс у них тіснуватий і хтось запросто зачепив якоюсь металевою штуковиною і навіть став про це повідомляти власника машини.