Автосалоны "Терра Моторс "Форд""

Контакты Терра Моторс "Форд"

Николаев
ул. Космонавтов, 81Б/1
(0512) 58-14-58 (0512) 58 14 59
46.9576005 32.0708444

Компанія Терра Моторс - офіційний дилер автомобілів марки Ford в Миколаївській області, є партнером Winner Imports Ukraine, Ltd. — офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні.
В 2010 році компанія відкриває сучасний комплексний центр Ford,який складається з салону нових автомобілів, відділу приймання замовлень сервісу, відділом продажу оригінальних аксесуарів, кафе, та офісних приміщень.
У салоні представлений весь модельний ряд автомобілів Ford, а також сервісна станція технічного обслуговування, оснащена сучасним технологічним обладнанням. Всі роботи по обслуговуванню і ремонту автомобілів виробляють висококваліфіковані фахівці, що дозволяє здійснювати обслуговування та ремонт автомобілів Ford на вищому рівні.
Також, кваліфікований, та досвідчений персонал нашої компанії, завжди вислухає, та допоможе Вам у справі вибору нового автомобіля.
У перелік послуг входять: консультації з продажу, оформлення прямої покупки, оформлення кредиту на автомобіль, гарантійне і післягарантійне обслуговування, сервісні послуги.
Безпосередньо в салоні клієнти можуть оформити всі необхідні документи для придбання автомобіля в кредит або страховки на придбаний новий автомобіль FORD.
Також, спеціалісти компанії допоможуть, Вам провести обмін вашого старого автомобіля на новий, за системою послуги Trade-in.
Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford, компанії Терра Моторс, Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми FordAssistance (допомоги на дорозі), яка тепер, при нестачі пального, технічній несправності, чи ДТП, безкоштовно надасть термінову допомогу по всій Україні, чи в одній з 50 країн Європи.
Запрошуємо відвідати наш концептуальний центр Ford у місті Миколаїв, за адресою: вул.. Космонавтів 81Б/1.
Ми завжди будемо раді Вас вітати в нашому центрі.

"Терра Моторс "Форд"" на карте

Отзывы о Терра Моторс "Форд"

Добавить отзыв

Терра Моторс "Форд" Автор Авто Ford Fiesta 2013 6/10/2013 Оценка: 4

Покупали и обслуживаем свой новый Форд Фиеста в данном салоне/сервисе. Обслуживанием довольны. Приятный, вежливый и компетентный персонал, качественное оказание услуг, все просто супер. Сказали, что авто приедет в Николаев в течении 5ти дней, обещание сдержали. Банк и страховую на кредит предложат, но выбираешь на свой вкус, жесткой привязки в данном салоне нет, хоть сам ищи себе варианты. А вот в других салонах - навязывают "свой" банк и "свою" страховую в ультимативном порядке т.к. существует понятие "откат". В Терра моторс такого нет и это очень порадовало. Работы по усовершенствованию нашего нового авто выполнили согласно договоренности и в срок, установили сигнализацию, парктроник, брызговики, наладки на пороги, мет. защиту двигателя, резю коврики и цены удовлетворили (стоимость комплектующих незначительно дороже рыночных, но гарантия шире) Если кто сомневается в правдивости моих слов, то пусть приедет и сам проверит. Спасибо))))