Автосалоны "ГалАвтоСвит"

Контакты ГалАвтоСвит

Львов
ул. Городоцкая, 306
(032) 242 26 27 (032) 242 26 28 (032) 242 26 29
49.8211023 23.9163948

Автоцентр «ГалАвтоСвіт» - найбільший дилерський центр Nissan на Західній Україні!
Автоцентр «ГалАвтоСвіт» розташований на території в 1,0 га, із загальною площею приміщень - 3000 квадратних метрів. Площа шоу-рума складає 600 квадратних метрів і розрахованана 12 виставкових автомобілів і 7 автомобілів для тест-драйвів. Сервісна зона вміщає 11 робочих постів для проведення ремонту і технічного обслуговування автомобілів 4 поста для проведення робіт по установці додаткового устаткування і 3 поста кузовного цеху, загальна площа СТО – 900 квадратних метрів. Площа складу запасних частин складає більше 350 кв. м і вміщає більше 6000 найменувань.
Наш автоцентр - один із небагатьох дилерських центрів, який повністю відповідає стандартам марки Nissan і забезпечує всі вимоги щодо виконання технічних процесів. Автоцентр «ГалАвтоСвіт» збудовано спеціально для того, щоб наші клієнти мали доступ до високого рівня сервісного та технічного обслуговування, одночасно маючи можливість попрацювати в Інтернеті, скориставшись технологією Wi-Fi.
Команда «ГалАвтоСвіту» постійно працює над вдосконаленням якості надаваних послуг. Наша головна гордість - це наші клієнти, а робота з клієнтом - послідовний і безперервний процес, який в принципі ніколи не закінчується, а лише переходить на новий рівень. Довіра наших клієнтів і довгострокова співпраця - ось вища нагорода за нашу роботу.

"ГалАвтоСвит" на карте
Фото "ГалАвтоСвит"

Отзывы о ГалАвтоСвит

Добавить отзыв

ГалАвтоСвит Автор Авто 12/21/2012 Оценка: 4

Можна сказати, що це одни з найкарщих сервісів у Львові (разом з "Арією", враховуючи те, що вони довго були разом) практично по всім параметрам. Персонал доброзичливий і компетентний. Якщо про щось домовлялись, то перважно все виконується так як домовлялись і на коли домовлялись. Мають хороше обладнання. Правда якість самої роботии не завжди на високому рівні, але і поганою її не назвеш.

ГалАвтоСвит Автор Авто 10/6/2012 Оценка: 4

Очень просторный, ухоженый салон, приятный, компетентный персонал, наверху кафешка со скромными ценами, диваном и большим окном, с видом на сервисную площадку - смотришь что там крутят в твоем авто за чашкой кофе... Вобщем все понравилось, дали скидочную карту на обслуживание и запчасти. Ни в какое сравнение, например, не идет с диллером Ниссан "Компания Алекс" в Мариуполе.